fbpx

Urszula w oczach Katarzyny
Urszula, tak jak przystało na pochodzenie swojego imienia, to moja „niedźwiedziczka” (zdrobnienie od łacińskiego Ursa- niedźwiedzicy, jakby ktoś nie wiedział). Dzięki wypracowanemu dystansowi do wielu spraw, pozwala sobie spokojnie wędrować obraną wcześniej drogą. Jej artystyczne podejście do życia skutkuje czasem wspaniałymi pracami malarskimi, a czasem zwariowanymi pomysłami na poncha. Nigdy nie pozwoli, aby dopadł mnie głód- czasem wie o nim szybciej niż ja sama. Altruistyczne nastawienie do życia i chęć pomocy innym zawsze wzbudza we mnie szacunek. Jej spokój i przyjmowanie świata takim jaki jest nie raz pozwoliło już ostudzić moje choleryczne zapędy. Powiedzenie „Przecież nic nie poradzisz na to co już się stało” jest moją mantrą pozwalającą nie wściekać się na zakorkowane ulice. Jako wykształcony artysta plastyk znajduje ukojenie i spokój na łonie natury oraz w morsowaniu, na co w końcu udało się jej mnie namówić.

Katarzyna w oczach Urszuli
Przede wszystkim serce! Katarzyna jest dla mnie: Spełnioną matka dwójki wspaniałych dzieci. Niestrudzoną podróżniczką z drobnymi wymogami. Bez zażenowania wyrażająca swoje opinie i poglądy na wszystko. Osoba realizująca własne pasje, pełna pozytywnej energii.
Pìękna, ambitna kobieta znajaca swoją wartość. Wspaniała przyjaciółka, kierująca się zawsze sercem. Kompan, z którym można pośmiać się i wyryczeć dowoli! Zawsze chętna do pogłębiania swoich umiejętności. Marketingowiec z wielkim zacięciem fotograficznym oraz dużym wyczuciem estetycznym i wielkim potencjałem. Nuda przy niej nie zagości. Spotkanie takiej osoby w życiu to skarb.

Strona internetowa współfinansowana przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko -Pomorskiego 2014-2020